قیمت آجر کوره ای – جمال نما

جهت خرید آجر کوره ای دانستن قیمت آجر کوره ای صنعتی شیراز با کیفیت فوق العاده مناسب برای خریداران بسیار حائز اهمیت است.

قیمت آجر کوره ای

محصولات مختلف دارای قیمتهای گوناگونی هستند و قیمت آجر کوره ای نیز تحت تاثیر عوامل مختلف بسیار متفاوت و متغیر است از جمله عواملی که بر روی قیمت آجر کوره ای تاثیر بسیار دارد نوسانات بازار است به گونه‌ای که تغییرات قیمت آجر کوره ای تحت تاثیر قیمتهای تعیین شده بازار است که اغلب عمده فروشان بزرگ و یا بازرگانیهای مشخص بر روی قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارند.

علاوه بر آن کیفیت محصول نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است به نحوی که هرچه کیفیت محصول بالاتر باشد قیمت بالاتری نیز خواهد داشت گرچه بسیاری از متغیرها بر روی قیمت نهایی محصول موثر هستند و ممکن است بتوان محصولی را یافت که کیفیت مناسب اما قیمت نسبتا پایینی داشته باشد در اینصورت متغیرهای دیگر تاثیرات خود را به صورت مستقیم بر روی کالا گذارده و رابطه مستقیم کیفیت و قیمت را از بین می برند.

قیمت آجر کوره ای - جمال نما
قیمت آجر کوره ای

نوع خرید نیز بر روی قیمت آجر کوره ای موثر است اگر خرید را به صورت مستقیم از کارخانه جات و یا عمده فروشیهای بزرگ به صورت مستقیم انجام دهند معمولاً به دلیل حذف دست واسطه ها قیمت عادلانه تری را بابت محصول می پردازند.

 خریدهای مستقیم معمولاً در بسترهای اینترنتی قابل انجام است و بسیاری از سایتها که متعلق به شرکتها و بازرگانیهای عمده فروش و یا کارخانه جات  هستند به ارائه و فروش انواع محصولات و آجر کوره ای به صورت مستقیم به خریداران می پردازند.

 میزان خرید نیز بر روی قیمت تاثیر قابل توجهی دارد خرید های عمده همواره در بردارنده قیمت مناسب تری نسبت به خرید های کم هستند و غالباً دربردارنده تخفیفهای مناسبی برای خریداران می باشند.

بنابر مطالب گفته شده نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای آجر کوره ای در نظر گرفت که همواره با ثبات روبرو باشد زیرا عواملی که گفته شد و بسیاری از عوامل دیگر نوسانات قیمت این آجر را رقم می زنند.

قیمت آجر کوره ای شیراز

با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه های صنعتی به بازار تولیدات مختلف، میزان تولید نیز بالا رفت قیمت آجر کوره ای شیراز تحت تاثیر میزان تولید و همچنین کیفیت محصول بسیار متغیر می ‌باشد و این آجر پس از تولید با قیمتهای گوناگونی به فروش می رسد.

آجر کوره ای دارای انواع مختلفی است و در شهرها و مناطق مختلف تولید می گردد بنابراین قیمتهای متفاوتی نیز دارد زیرا هر منطقه با توجه به خاک و اقلیم آب و هوایی خود مبادرت به تولید آجر می نماید و کمتر پیش می‌آید که خاک را از مناطق دیگر وارد کرده و یا هزینه حمل و نقل انواع خاک را به جان بخرند به همین دلیل انواع آجرهای کوره ای مختلف در مناطق گوناگون با کیفیتهای گوناگون و به دلیل خاکهای متفاوت و ترکیبات گوناگون تولید می گردند.

 آجر کوره ای شیراز یکی از انواع آجر کوره ای است که با کیفیت فوق العاده مناسب تولید می گردد و در کنار انواع دیگر آجر کوره ای به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد.

قیمت آجر کوره ای شیراز
قیمت آجر کوره ای

 امروزه آجرهای کوره ای را به صورت صنعتی تولید می‌کنند اما انواع آجر کوره ای سنتی نیز وجود دارد که با وجود این که به صورت صنعتی تولید می شوند شکل و ساختار سنتی خود را حفظ کرده و برای نما ها و بناهای سنتی به کار می‌روند بنابراین در اینجا منظور ما نوع تولید آجر و نه سبک آجر است.

 زیرا همانگونه که گفته شد آجرهای کوره ای در سبکهای جدید و سنتی برای سازه های مختلف در اماکن گوناگون به صورت گسترده تولید می شوند اما سبک تولید سنتی تقریبا منسوخ شده و دیگر تولیدکنندگان تمایل ندارند که محصولات خود را به طریق سنتی تولید کنند زیرا علاوه بر دربرداشتن هزینه‌های بالا زمان زیادی را نیز هدر داده و همچنین کیفیت مورد نظر را نیز نخواهد داشت.

 قیمت آجر سنتی شیراز متاثر از عوامل گوناگون همچون میزان و نوع خرید و همچنین کیفیت و نوع آجر می باشد گرچه نوسانات بازار و تخفیفهای فصلی نیز بر روی قیمت تا حدی تاثیرات خود را به جا میگذارند اما به طور کلی می توان گفت که این نوع آجر را می توان با قیمت مناسب و عادلانه در بازار های حضوری و غیر حضوری و در بسترهای اینترنتی یافت و نسبت به خرید آن مبادرت نمود.

قیمت آجر کوره ای صنعتی

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی ساخته های سنتی جای خود را به انواع تولیدات صنعتی دادند و با قیمتهای گوناگون به بازار عرضه شدند قیمت آجر کوره ای صنعتی نیز تحت تاثیر نوع ساخت و کیفیت محصول قرار دارد آجر کوره ای صنعتی یکی از دستاوردهای بسیار مهم بشر در ساختمان سازی و احداث بنا به شمار می آید.

 زیرا با صنعتی شدن تولید آجر میزان تولیدات آن بالا رفت و بنابراین ساخت انواع بناها و ساختمانهای مدرن و شیک امروزی رونق فراوان یافت.

همچنین ساخت انواع سازه های مختلف که با آجرهای کوره ای احداث می‌شوند نیز سرعت گرفت و به دلیل این که از دستگاه های صنعتی جهت تولید آجر کوره صنعتی استفاده می شود علاوه بر افزایش میزان تولید هزینه نیروی انسانی و زمان تولید نیز کاهش یافت.

بنابراین برای تولیدکنندگان و دست اندرکاران این رشته دستاورد بزرگی را به همراه داشت قیمت گذاری آجر کوره ای صنعتی بر مبنای بهای خرید مواد اولیه می باشد گرچه نوسانات بازار و نرخ گذاری کلی نیز بر روی قیمت نهایی این محصول تاثیر گذار است.

قیمت آجر کوره ای صنعتی
قیمت آجر کوره ای

 هزینه تولید انواع آجر کوره صنعتی نسبت به آجر کوره سنتی بسیار پایین تر است اما در هر حال باید هزینه های تولید را نیز در بهای تمام شده کالا محاسبه نمود در هر حال به طور کلی بهای تمام شده آجر صنعتی کوره نسبت به آجر سنتی نسبتاً کمتر است.

 اما بهتر است در زمان خرید انواع آجر کوره به کیفیت محصول توجه ویژه داشته باشیم زیرا عامل بسیار مهمی در خرید به شمار می آید ممکن است خرید را با قیمت مناسبی انجام داد اما در نهایت جنسی بی کیفیت را خریداری نمود که در کوتاه مدت سازه را تخریب کرده و موجبات خسارات بی شماری را فراهم آورد.

بنابراین در خرید برخی از محصولات همچون آجر کوره بهتر است قبل از توجه به قیمت به کیفیت و برند و مکانی که از آنجا آجر را خریداری می نمایند توجه ویژه داشته باشیم تا متحمل خسارتهای پرهزینه نگردیم.

این نوشته برای شما مفید بود؟ با دیگران به اشتراک بگذارید!

WhatsApp
Telegram
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09136813055

واحد فروش: خانم رحیمی