آجر شاموتی در رنگ های مختلف به قیمت ویژه

آجر شاموتی یکی از انواع آجر های بسیار باکیفیت و نسوز است که در ساختمان سازی و در قسمت های مختلف سازه های گوناگون همچون کوره های صنعتی و انواع آن استفاده می شود.

 این آجر دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل مختلف فیزیکی و شیمیایی و خصوصا گرما می باشد.

بهترین رنگ آجر شاموتی

همان گونه که گفته شد آجرهای شاموتی آجر های بسیار مقاوم و نسوزی هستند که با تراکم مولکولی بالا و مقاومت بسیار در برابر عوامل مختلف فیزیکی و شیمیایی تولید شده اند.

 این نوع آجر ها دارای طرح ها و رنگ های گوناگونی نیز هستند و جهت مقاصد مختلف استفاده می‌شوند.

 برخی از انواع این آجر به صورت نمای ساختمان به کار می رود در این گونه مواقع رنگ از اهمیت بالایی برخوردار است.

 زیرا نمای داخلی و یا نمای خارجی ساختمان موجبات تغییرات دکوراسیون و تغییرات سازه را فراهم می آورد به همین جهت رنگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بهترین رنگ آجر شاموتی
آجر شاموتی

 در مورد بهترین رنگ آجر شاموتی نمی توان نظر دقیقی را اعمال کرد زیرا با توجه به سلیقه مخاطبان و همچنین دکوراسیون داخلی و یا نماکاری بیرونی ساختمان باید رنگ انتخاب گردد.

 به همین جهت نمی توان یک رنگ خاص را به عنوان رنگی ثابت و پایه برای این نوع آجر در نظر گرفت و در تمامی نماها از آن استفاده کرد و یا در تمامی سازه ها به عنوان بهترین رنگ آن را برگزید.

 زیرا ممکن است رنگی که برمی گزینیم برای یک سازه بسیار متضاد بوده و هارمونی زیبایی را ایجاد نکند بنابراین با توجه به ساختار سازه و همچنین نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی و سلیقه می توان بهترین رنگ های این نوع آجر را در میان انواع رنگبندی های آن برگزید.

ابعاد آجر شاموتی نسوز

آجرهای شاموتی نسوز علاوه بر رنگ بندی های مختلفی که دارند دربردارنده ابعاد و سایز و همچنین ضخامت های گوناگونی نیز هستند.

 این نوع آجر ها به دلیل تنوع در ابعاد در قسمت های مختلف ساختمان و سازه های گوناگون نیز کاربرد دارند.

 در اینجا به بررسی برخی از انواع این نوع آجر همراه با ابعاد آن ها می پردازیم تا با این نوع آجر ها تا حدی بیشتر آشنا شویم.

 یکی از انواع آجرهای شاموتی نسوز آجر کرکره ای است این آجر دارای ابعاد ۲.۵×۳۱×۳.۵ می باشد که ابعاد نسبتا مناسبی در ساختار این آجر به شمار می‌آید.

ابعاد آجر شاموتی نسوز
آجر شاموتی

 از انواع دیگر آجر های شاموتی نسوز می توان به آجر نما تایل اشاره نمود این آجر همان گونه که از نام آن مشخص است جهت نما کاری به کار می رود و در ابعاد ۲.۵×۶۰×۱۰ تولید می گردد.

البته این ابعاد یک ابعاد استاندارد برای این گونه از آجرهای نما کاری به شمار می رود و ممکن است قدری بیشتر و یا کمتر از این اندازه ها نیز تولید گردد.

 آجر سنگ فرش از دیگر آجرهای شاموتی نسوز است که برای کف ساختمان کارایی دارد و در ابعاد ۲.۵×۲۰×۲۰ تولید و روانه بازار می گردد.

لیست قیمت آجر شاموتی نسوز

در مبحث قیمت گذاری قیمت آجر شاموتی نسوز تحت تاثیر عوامل مختلف قرار می گیرد و قیمت گذاری در این محصول بسیار متغیر است.

 توجه داشته باشید که قیمت هر محصول امروزه تحت تاثیر نوسانات بازار قرار دارد این نوسانات شامل نوسان در قیمت مواد اولیه است که آجر از آن تولید می گردد.

 همچنین قیمت عرضه محصول نیز دچار تغییرات و دگرگونی در بازارهای فروش می باشد.

 آجرهای شاموتی همچنین به صورت عمده خرید و فروش می گردند اما اگر در مقادیر بسیار بالا خریداری شوند معمولاً در بردارنده قیمت‌ های پایین‌ تری می باشند.

لیست قیمت آجر شاموتی نسوز
آجر شاموتی

 محصولات عمده معمولاً قیمت های پایین تری نسبت به سایر اقلام دارند مکان خرید و همچنین نوع خرید نیز می‌تواند بر روی قیمت ‌ها تأثیر گذار باشد.

 با توجه به آنچه گفته شد لیست قیمت ثابتی را نمی توان در مورد این محصول ارائه داد اما جهت رصد لحظه ‌ای قیمت‌ ها می توانید با ما در تماس باشید و با کیفیت ترین اجناس را با قیمت فوق العاده مناسب از بازرگانی جمال نما خریداری نمایید.

قیمت آجر شاموتی نسوز

آجر شاموتی نسوز از مخلوط شدن مواد پخته شده جهت تولید آجر با مواد خام تولید می گردد.

 بنابراین طبیعی است که در مقوله قیمت گذاری قیمت مواد اولیه پخته و خام بر روی قیمت نهایی کالا تأثیرگذار باشد.

علاوه بر آن کارخانه و برندی که محصول را تولید می‌کند نیز قیمت گذاری را دچار نوسان می کند.

 امروزه کارخانجات مختلف با سطوح کیفی متفاوتی این آجر را تولید می‌نمایند.

قیمت آجر شاموتی نسوز
آجر شاموتی

 گرچه آجرهای شاموتی نسوز دربردارنده مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل مختلف محیطی همچون گرما هستند اما توجه داشته باشید که به دلیل نوع تولید و همچنین مواد اولیه در دارای سطوح کیفی بسیار مختلفی هستند.

سطح کیفی هر محصول بر روی قیمت گذاری نهایی آن تاثیر دارد بنابراین توجه داشته باشید که این نوع آجر را تحت عنوان چه برندی و از کدام کارخانه و با کدام سطح کیفی خریداری می کنید تمامی موارد گفته شده بر روی قیمت گذاری نهایی محصول تاثیر دارد.

بهترین آجر شاموتی کوره

آجر شاموتی همان گونه که گفته شد دارای کاربرد های مختلفی می باشد که یکی از انواع آنها استفاده از این نوع آجر در انواع کوره های صنعتی و ذوب است.

بهترین آجر شاموتی کوره در بردارنده تراکم مولکولی بسیار بالایی می باشد و مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل مختلف فیزیکی و شیمیایی و خصوصاً گرما دارد.

 حرارت کوره های صنعتی بسیار بالا می باشد و بنابراین در آنها باید از مصالحی استفاده شود که بتواند این مقدار زیاد گرما را تحمل کند و محصولات در این کوره ها به درستی تولید شوند.

 در صورتی که آجر کوره شاموتی کیفیت پایینی داشته باشد منجر به تخریب کوره شده و علاوه بر خساراتی که به سازه کوره وارد می آورد ممکن است خسارات سنگین و جبران ناپذیری را نیز به محصولات داخل کوره که محصولات تولیدی و صنعتی هستند وارد آورد.

بهترین آجر شاموتی کوره
آجر شاموتی

 بهترین آجر شاموتی کوره را می توان از بازرگانی های بزرگ و کارخانجاتی تهیه کرد که این محصول را با درجات کیفیت بسیار بالا و تراکم مولکولی فوق العاده و سطح مقاومت بالا تولید می نمایند.

 این محصول را می توانید از بازرگانی جمال نما خریداری نمایید این بازرگانی توانسته است در عرصه عرضه محصولات مختلف و خصوصا آجرهای نسوز سابقه درخشانی داشته باشد و رضایتمندی بسیاری از مشتریان را در این عرصه به خود جلب نماید.

 شما می توانید در زمان خرید این نوع آجر از مشاوره و پشتیبانی این بازرگانی نیز استفاده نمایید.

خرید آجر شاموتی نسوز

خرید آجر شاموتی نسوز از بستر های مختلف قابل انجام است که یکی از آنها استفاده از فضاهای مجازی و بستر های اینترنتی می باشد.

 آجرهای شاموتی نسوز رامی توان از طریق فروشگاه‌ های مختلف اینترنتی و سایت های مجازی به راحتی خریداری کرد.

 از جمله مزایای خرید از این سایت ها صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد همچنین با رصد لحظه‌ای قیمت‌ها می توان از قیمت های به روز و لحظه آگاه شده و نسبت به خرید با دید بازتری اقدام نمود.

 خریدهای حضوری نیز همچنان در بازارهای داخلی و خارجی رواج دارند اما رفته رفته تجار و بازرگانان و همچنین خریداران و فروشندگان علاقه دارند که به سمت فضای مجازی روی آورند و با سرعت و دقت بالاتری نسبت به خرید اقدام نمایند.

خرید آجر شاموتی نسوز
آجر شاموتی

 البته توجه داشته باشید که از هر فروشگاه یا سایت اینترنتی که خرید خود را انجام می دهید باید نسبت به اعتبار آن اعتماد کافی را داشته باشید.

 پیشنهاد ما برای خرید انواع آجر های نسوز و خصوصاً آجر نسوز شاموتی سایت پیش روی شما می باشد که متعلق به بازرگانی جمال نما است.

 این بازرگانی توانسته است این محصول را در حجم های مختلف مشتریان عرضه دارد و رضایتمندی آنها را جلب نماید.

 بهترین و با کیفیت ترین نوع این آجر را با قیمت های بسیار عادلانه و منصفانه می توانید از این سایت خریداری نمایید.

آجر نما نسوز شاموتی

آجرهای نما دارای انواع مختلفی هستند که یکی از آنها آجر نما نسوز شاموتی است.

 آجر شاموتی به دلیل مخلوط شدن اقلام پخته و اقلام خام و تراکم مولکولی بالا دارای سطح دوام و مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی همچون نور خورشید، گرما، رطوبت و شوره زدگی هستند.

 بنابراین برای نمای ساختمان ها و سازه های مختلف بهترین گزینه به شمار می آیند زیرا دچار تخریب و رنگ پریدگی نمی گردند و نما را برای مدت های طولانی به صورت ثابت و مستحکم نگهداری می کنند.

 نمای ساختمان یکی از مهمترین قسمت های ساختمان است که علاوه بر زیبایی بخشیدن به  سازه موجبات استحکام و دوام آن را نیز فراهم می‌آورند.

آجر شاموتی در رنگ های مختلف به قیمت ویژه
آجر شاموتی

 به همین جهت بسیار حائز اهمیت است و باید با دقت بالایی انتخاب شود مصالح و اجناس گوناگونی جهت نماکاری ساختمان ها تولید شده اند که به جرات می توان گفت که آجر های شاموتی نما از بهترین انواع آنها به شمار می آیند.

 زیرا علاوه بر استحکام و دوام و ماندگاری طولانی مدت دارای طرح ها و رنگ های مختلف و ابعاد گوناگونی نیز هستند که می‌توان به صورت خلاقانه از آنها در نما کاری استفاده کرد.

این نوشته برای شما مفید بود؟ با دیگران به اشتراک بگذارید!

WhatsApp
Telegram
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09136813055

واحد فروش: خانم رحیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *