آجر نسوز صنعتی – جمال نما

به دلیل صرفه جویی در هزینه های ساخت و ساز می توان آجر نسوز صنعتی نما با کیفیت فوق العاده مناسب را با قیمت عادلانه خریداری کرد.

آجر نسوز صنعتی

مصالح ساختمانی مختلف جهت تولید سازه های گوناگون بسیار متفاوت هستند آجر نسوز صنعتی یکی از انواع آجر هایی است که جهت ساخت و نمای انواع ساختمانها کاربرد دارد.

 یکی از مهمترین ویژگیهای آجر های نسوز صنعتی تولید انبوه این آجرهای مقاوم است مقاومت در برابر گرما و سرما و حرارت و همچنین رطوبت و شوره زدگی از دیگر ویژگیهای بارز این محصول به شمار می آید به همین جهت بسیار پرطرفدار بوده و متقاضیان فراوانی در داخل و خارج از کشور علاقه مند به خرید و استفاده از این نوع آجر هستند.

 آجرهای نسوز سنتی و صنعتی به دلیل مقاومت در برابر حرارت و گرما بسیار مشهور هستند اما واقعیت این است که این نوع آجر ها در مقابل بسیاری از عوامل فیزیکی و شیمیایی محیطی از خود مقاومت بالایی نشان می دهند.

آجر نسوز صنعتی
آجر نسوز صنعتی

 این نوع آجر ها را در سقف و کف و بدنه ساختمان و همچنین در نمای داخلی و بیرونی ساختمانها به کار می برند زیرا بسیار متنوع هستند و دارای رنگها و طرحها و شکلها و سایز های گوناگون می باشند.

 آجرهای نسوز در کوره های پخت بسیار پیشرفته و امروزی تولید می شوند و نوع ساخت و میزان حرارت بر روی کیفیت این گونه آجر ها تاثیر بسیار فراوانی دارد.

 بنابراین آجرهای نسوز در بردارنده کیفیتهای گوناگونی هستند و به همین جهت قیمتهای مختلفی نیز دارند گرچه علاوه بر کیفیت عوامل دیگری نیز بر روی قیمت محصول تاثیر گذار است و در برخی موارد می‌توان آجرهای نسوز صنعتی با کیفیت را با قیمت ارزان و مناسب خریداری نمود.

آجر نسوز صنعتی نما

مصالحی که جهت ساخت انواع بنا به کار می رود شامل انواع مختلفی می شوند یکی از این مصالح آجر نسوز صنعتی نما است که بسیار پر کاربرد است و در نمای داخلی و بیرونی ساختمان به کار می رود.

 آجر نسوز به دلیل مقاومت بسیار بالا در برابر عوامل فیزیکی و شیمیایی و همچنین عوامل محیطی بیرونی متقاضیان فراوانی دارد همچنین آجر نسوز صنعتی نما دارای رنگها و طرحهای بسیار متنوع و مختلفی است.

  به همین جهت می توان علاوه بر استحکام ساختمان برای دکور کردن داخل و بیرون نما نیز از آن استفاده نمود طیف رنگی این نوع آجر بسیار گوناگون است و با هر سلیقه ای سازگار می باشد.

 آجرهای نسوز نما را در دکوراسیون داخلی ساختمان معمولاً در پشت شومینه ها و بخاری و پکیجها و همچنین لوازم الکترونیکی که مقداری گرمایش ایجاد می کنند به کار می برند و به صورت مقطعی از این نوع آجر ها استفاده می شود و این به دلیل استحکام بسیار بالای این نوع آجر ها در برابر گرما است.

آجر نسوز صنعتی نما
آجر نسوز صنعتی

 زیرا گرمای زیاد به دلیل ساختار بسیار مناسب این نوع آجر موجب آسیب و همچنین خرابی آجر نشده و بنا را از بین نمی برد بنابراین آجرهای نما برای دکوراسیون داخلی به دلیل طرح و رنگ و مقاومت بالا بسیار پرکاربرد هستند.

 آجرهای نمای بیرونی ساختمان را نیز به دلیل مقاومت در برابر رطوبت و شوره زدگی استفاده می نمایند این نوع آجر ها در برابر باد و باران و همچنین شوره زدگی ناشی از رطوبت مقاومند همچنین در فصول گرم سال نیز در برابر حرارت و اشعه مستقیم نور خورشید مقاومت بالایی از خود نشان می دهند.

 به همین جهت و به دلیل دوام و استحکام بالای این نوع آجر ها و رنگ بندی بسیار متنوع آنها بسیار پر مخاطب هستند و کاربران و سازندگان بنا مخاطبین همیشگی این نوع آجر ها به شمار می آیند.

مصرف کنندگان نیز علاقه مند به خرید و استفاده از این آجرها می باشند قیمت این آجرها نیز نسبت به کارایی و کاربرد آنها بسیار مناسب بوده و از مصالح بسیار خوش قیمت و مقرون به صرفه به شمار می آیند به همین جهت بسیار پرمصرف می باشند.

 کیفیت بالا و قیمت مناسب این نوع آجر موجب شده است که اقلام صادراتی آن نیز به صورت گسترده به سایر کشورهای متقاضی این آجر نیز ارسال گردد و امروزه آجر نسوز صنعتی نما به عنوان یکی از اقلام مهم صادراتی به سایر کشورها نیز ارسال می گردد.

قیمت آجر نسوز صنعتی

محصولات و کالاهای مختلف در بردارنده قیمتهای گوناگون هستند و تغییرات قیمت متاثر از عوامل گوناگونی می باشد قیمت آجر نسوز صنعتی تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون نوسانات بازار و قیمت مواد اولیه و همچنین کیفیت و نوع آجر نسوز بسیار متغیر است.

 علاوه بر مواردی که ذکر شد قیمت آجر نسوز صنعتی به نوع و میزان خرید نیز بستگی دارد به نحوی که هر چه میزان خرید بالاتر باشد قیمت کمتری را بابت محصول می پردازند در خریدهای عمده معمولاً علاوه بر کاهش قیمت معقول و معمولی تخفیفهایی نیز شامل مشتریان می گردد که البته بستگی به نوع بازرگانی و شرایط خرید متفاوت و متغیر است و بسته به نظر خریدار و فروشنده بسیار متفاوت است.

در خرید هایی که به صورت مستقیم از تولیدکنندگان و بازرگانیهای بزرگ انجام می پذیرد نیز به دلیل حذف دست واسطه ها محصول با قیمت عادلانه ای به فروش می‌رسد و معمولاً قیمت پایین تری را بابت محصولات می پردازند.

آجر نسوز صنعتی - جمال نما
آجر نسوز صنعتی

به طور کلی قیمت به عوامل و شاخصهای گوناگونی بستگی دارد و متغیر های مختلفی بر روی آن تاثیرگذار هستند که باید با دقت و هوشمندی کلیه متغیر ها را بر روی دگرگونی قیمت بررسی کرد.

 اما اگر خریدار آجرهای نسوز صنعتی هستید با بررسی قیمتهای بازار به صورت مقطعی و در یک زمان مشخص در قالب بسترهای اینترنتی و با صرف چند دقیقه زمان می توان قیمت مناسب را یافت.

 البته به این نکته توجه داشته باشید که همواره محصولات عالی محصولاتی نیستند که قیمتهای پایینی داشته باشند آجر نسوز یکی از مصالح اصلی در ساخت و سازهای سازه های مختلف به شمار می آید که در صورتی که با کیفیت پایین خریداری گردد منجر به تخریب سازه شده و خسارات جبران ناپذیری را به بنا وارد می نماید.

 بنابراین علاوه بر توجه به قیمت باید به کیفیت این محصول توجه ویژه ای شود تا علاوه بر چند بار پرداخت کردن هزینه دچار دردسر های ناشی از بی توجهی به کیفیت کالا نگردید.

این نوشته برای شما مفید بود؟ با دیگران به اشتراک بگذارید!

WhatsApp
Telegram
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09136813055

واحد فروش: خانم رحیمی