آجر دکوراتیو تحویل درب کارخانه (قیمت بهمن ۱۴۰۱)

آجر دکوراتیو نوعی آجر پلیمری است که به شکل پازلی تولید می گردد و به دلیل تنوع در طرح و رنگ و همچنین خصوصیات نسبتاً خاصی که نسبت به آجر های دیگر دارد بسیار پر مخاطب است.

به همین دلیل مورد توجه است و برای نمای داخلی ساختمان استفاده می شود.

خرید آجر دکوراتیو

جهت خرید آجر دکوراتیو می توانید به بازرگانی ها و فروشگاه هایی مراجعه کنید که این آجر را به صورت گسترده و عمده به فروش می رسانند.

خرید آجر دکوراتیو
آجر دکوراتیو

 این فروشگاه ها اغلب وابسته به بازرگانی های بزرگ و کارخانجات تولیدی این محصول می باشند.

 خرید آجرهای دکوراتیو همواره به صورت عمده انجام می پذیرد اما هرچه میزان خرید بیشتر باشد با قیمت مناسب تری می توان محصول را خریداری کرد.

 جهت خرید این محصول می توانید با بازرگانی جمال نما ارتباط برقرار کرده و خریدهای خود را به صورت عمده انجام دهید.

 این بازرگانی با سوابق درخشان خود در عرضه انواع آجر به داخل و خارج از کشور توانسته است رضایتمندی بسیاری از مشتریان را جلب کرده و اعتماد آنان را به دست آورد.

 شما نیز با یک بار خرید می توانید نسبت به سطح کیفی و عادلانه بودن قیمت های این بازرگانی اطمینان حاصل کرده و خرید های خود را در صورت تمایل به طور کامل از ما انجام دهید.

 جهت خرید از این بازرگانی می توانید با شماره تماس های موجود در اینجا ارتباط گرفته و خریدهای خود را انجام دهید.

قیمت آجر دکوراتیو

در مبحث قیمت گذاری قیمت آجر دکوراتیو تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد که در اینجا به بررسی برخی از آنها می پردازیم.

اولین عاملی که قیمت این محصول را تغییر می دهد نوسانات بازار و نوسانات ارزی است.

نوسانات بازار تقریباً بر روی کلیه محصولات تاثیر دارد و بر روی آجر دکوراتیو نیز تاثیرات خود را به صورت روزانه و یا حتی لحظه ای اعمال می کند.

قیمت آجر دکوراتیو
آجر دکوراتیو

 علاوه بر این سطح کیفی آجر نیز مهم است آجرهایی که دارای سطوح کیفی بالایی هستند، معمولاً دارای قیمت بالاتری هستند مگر اینکه سایر متغیرهای تغییر قیمت بر روی آنها اعمال شود و قیمت این محصولات با کیفیت را تعدیل نماید.

 از دیگر عوامل تغییرات قیمت برند و کارخانه ای است که تحت عنوان آن محصول را خریداری می کنیم.

 در این مورد نیز کارخانجات معتبر و برندهای نام آشنا در بردارنده قیمت های بیشتری نسبت به سایر کارخانجات هستند.

 میزان خرید نیز از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت است گرچه انواع محصولات ساختمانی و آجرهای دکوراتیو همواره به صورت عمده خریداری می شود اما حجم خرید بر روی قیمت گذاری موثر است.

 به طور کلی نمی توان یک لیست قیمت ثابت را حتی برای بازه زمانی کوتاه در نظر گرفت اما می‌توان با رصد لحظه‌ای قیمت ها از طریق تماس با ما از قیمت ها مطلع شد و محصول را با قیمتی منصفانه و عادلانه خریداری نمود.

ابعاد آجر دکوراتیو

آجرهای دکوراتیو از جمله انواع آجرهایی هستند که ضد حریق بوده و به دلیل زیبایی ظاهری و تنوع رنگ و طرح مورد توجه مخاطبان قرار دارند.

 این محصول معمولا برای دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده می شود و به دلیل استحکام و ضد شوره و ضد رطوبت بودن بسیار مورد توجه کاربران قرار می گیرد و موجبات استحکام ساختمان را فراهم می آورد.

 ابعاد آجر دکوراتیو نیز بسیار متغیر است اما معمولاً در ابعاد ۲×۶×۲۰ تولید می‌گردد اما این ابعاد در برخی موارد از نظر طول و عرض و ضخامت ممکن است به اندازه نیم سانت کمتر و یا بیشتر از اعداد ذکر شده نیز تولید گردد که از نظر ظاهری تغییر زیادی ندارد.

ابعاد آجر دکوراتیو
آجر دکوراتیو

پس معمولاً در همین ابعاد تولید و روانه بازارهای مصرف می گردد شکل های همسان و مستطیل شکل و همچنین ابعاد یکسان این آجر موجبات زیبایی آن را در هنگام استفاده بر روی یک دیوار فراهم می آورد.

قیمت آجر دکوراتیو سفید

آجرهای دکوراتیو به دلیل استفاده در دکوراسیون داخلی منزل و همچنین تولید شدن با مواد پلیمری دارای رنگ های گوناگونی هستند و در طرح‌ های مختلفی عرضه می گردند.

یکی از پرمخاطب ترین انواع این آجر ها آجر دکوراتیو سفید است که با قیمت های مختلفی به بازار عرضه می گردد.

 همان گونه که ذکر شد تغییرات قیمت در انواع آجر و انواع محصولات تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد.

 آجر دکوراتیو سفید نیز در مقوله قیمت گذاری تحت تاثیر بسیاری از مسائل قرار دارد که موجبات تغییرات و نوسانات قیمت در این محصول را فراهم می آورد.

قیمت آجر دکوراتیو سفید
آجر دکوراتیو

 از جمله مهمترین این موارد می توان به میزان حجم خرید و همچنین مکان خرید و نوسانات بازار  و عواملی از این قبیل  اشاره کرد که موجبات عدم ثبات قیمت در این محصول را فراهم می آورند.

 جهت خرید و یا اطلاع از قیمت این محصول می توانید از طریق شماره تماس های اعلام شده در اینجا با ما تماس گرفته و علاوه بر اطلاع از قیمت ها خریدهای خود را به صورت لحظه‌ای و با قیمتی بسیار منصفانه و کیفیتی فوق العاده دریافت دارید.

هزینه نصب آجر دکوراتیو

در ساختمان های نوساز پس از انجام کلیه مراحل ساختمان سازی و در زمانی که لوله کشی ها انجام شده باشد و دیگر نیازی به کنده کاری و یا عملیات اجرایی در ساختمان نیست زمان نصب آجر ها و دیوارپوش های مختلف فرا می‌رسد.

 هزینه نصب آجر دکوراتیو تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر می یابد که در اینجا برخی از آنها را برمی‌شمریم.

 از مهمترین عواملی که بر روی هزینه نصب موثر است حجم کار است هرچه حجم کار بالاتر باشد دستمزد بابت هر متر مربع کمی تعدیل می گردد.

هزینه نصب آجر دکوراتیو
آجر دکوراتیو

 همچنین میزان و ساعت کار و نوع ساختمان نیز بر روی قیمت گذاری نهایی موثر است دستمزد نیز مانند سایر هزینه های ساختمان سازی نرخ ثابتی نداشته و با تغییراتی در طول سال و یا ماه های متوالی مواجه است.

پس این سازندگان بنا و کارفرمایان هستند که این هزینه ها را تعیین و سپس نسبت به نصب این آجر اقدام می نمایند.

در نظر داشته باشید که اجرای این کار در ساختمان نسبت به سایر دیوارپوش ها با سهولت همراه است و امکان کاهش هزینه نصب در هنگام کار وجود دارد.

آجر دکوراتیو داخلی

آجر دکوراتیو داخلی برای دکوراسیون های داخلی انواع منازل و اماکن و سازه های مختلف کاربرد دارد و در طرح ها و رنگ های گوناگون و متنوع در بازار موجود است.

 این نوع آجر ها نیز معمولاً دارای سایزی استاندارد بوده و از نظر شکل ظاهری نیز مستطیل شکل هستند.

 اجرای زیبای این نوع آجر در ساختمان های مختلف موجبات زیبایی و استحکام و دوام  ساختمان را فراهم می آورد زیرا علاوه بر تنوع در طرح و رنگ این نوع آجر ضدحریق و ضد شوره و ضد آب است و به همین جهت از نظر استحکام و دوام نیز اثربخشی فوق‌العاده‌ای دارند.

آجر دکوراتیو داخلی
آجر دکوراتیو

 همان گونه که می دانید اغلب دیوارپوش ها به دلیل نداشتن استحکام پس از مدتی نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند.

 اما آجرهای دکوراتیو برای مدت های طولانی می توانند علی رغم دیوارپوش های دیگر دیوار پوشی مطمئن بدون نیاز به تعمیر و تعویض باشند که بر روی سازه قرار گرفته و موجبات زیبایی آن را فراهم آورند.

 دوام و استحکام همراه با زیبایی و ظرافت و همچنین سهولت کار در هنگام کارگزاری و تمیزی کار در هنگام نصب از جمله ویژگی‌های بسیار مهم این محصول به شمار می آید.

آجر دکوراتیو سفید

آجر دکوراتیو سفید یکی از پرمخاطب ترین انواع آجرهای دکوراتیو است که بسیار پرفروش نیز می باشد.

زیرا این نوع آجر علاوه بر زیبایی ظاهری و روشن نمودن فضا در هنگام استفاده می تواند با اغلب رنگ ها و دکور های داخلی منازل ست شده و جلوه ای خاص و زیبا را به منازل ببخشد.

 از این رو مخاطبان علاقمندند که در کنار سایر دیوارپوش های رنگی از این نوع آجر دکوراتیو استفاده کنند و یا از این محصول به صورت تک در منازل و اماکن خود استفاده کرده و سپس با لوازم و وسایل منزل دکور زیبا و چشم نواز را به وجود آورند.

آجر دکوراتیو تحویل درب کارخانه (قیمت بهمن 1401)
آجر دکوراتیو

 استحکام و زیبایی و همچنین توانایی ست شدن با کلیه دکور های مختلف داخلی منزل و دیوار پوش های دیگر ساختمانی از مزایای این نوع آجر می باشد.

 رنگ سفید همچنین به دلیل روشن بودن موجبات وسط فضا را فراهم کرده و برای انواع فضاهای کوچک بسیار پیشنهاد می شود.

جهت خرید این محصول می توانید از بازرگانی جمال نما خریدهای خود را انجام دهید و در صورت تمایل با شماره تماس های اعلام شده در اینجا با ما تماس بگیرید.

این نوشته برای شما مفید بود؟ با دیگران به اشتراک بگذارید!

WhatsApp
Telegram
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09136813055

واحد فروش: خانم رحیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *